acca_ukraine (acca_ukraine) wrote in ua_byx,
acca_ukraine
acca_ukraine
ua_byx

Малий та середній бізнес: розвиток через іновації та інтернаціоналізацію

28 вересня 2011 року, в готелі Інтерконтиненталь Київ (вул. Велика Житомирська 2а), відбудеться публічна дискусія "Малий та середній бізнес: розвиток через іновації та інтернаціоналізацію", організована АССА (Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів). Реєстрація: 9.00, початок: 10.00.

Під час заходу будуть обговорені питання сучасного стану малого та середнього бізнесу в Україні, можливостей для його розвитку, а також засобів та технологій розвитку. Зокрема, мова буде йти про: ступінь інтернаціоналізації МСБ в Україні, програми підтримки ЄС для МСБ України, іноваційний потенціал МСБ, можливості електронної комерції, успішні приклади МСБ в сфері енергозбереження та зелених технологій, роль професійних бухгалтерів, фінансову звітність для МСБ, податкову систему.

Cеред учасників:
• Наталія Королевська, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
• Фолькер Генетцкі, спеціаліст з питань України та Східного партнерства, відділ міжнародних стосунків, DG ENTERPRISE, Європейська комісія
• Флоріс Шурінг, керуючий партнер KPMG в Україні
• Алла Савченко, президент BDO в Україні
• Володимир Дубровський, старший економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна
• Вікторія Тетьора, аналітик проекту Міжнародної фінансової корпорації «Інвестиційний клімат в Україні»
• Роман Зінченко, координатор мережі «Greencubator»
• Ростислав Чайка, засновник Lviv Startup Club
та інші.

Повний перелік учасників та детальна програма – на сайті АССА: http://ukraine.accaglobal.com/databases/events/ukraine/3466461.

Реєстрація ЗМІ: Андрій Горбаль, ahorbal@gmail.com, 097 223 3204

Партнер заходу: BDO
Генеральний медіа-партнер: газета "Экономические известия"

Контактна інформація:

Наталія Вовчук
Голова представництва АССА в Україні та країнах Прибалтики і Кавказу
вул. Червоноармійська, 9/2, офіс 77, 01004, Київ, Україна
тел./факс +38 044 498 34 50 (51)
nataliya.vovchuk@ua.accaglobal.com

АССА (Association of Chartered Certified Accountants) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Наша мета – в будь-якій країні світу надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям, які прагнуть мати перпективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту. АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: можливість, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments